Mahalle esnafı için online satış sitesi

Her çeşit işyeri için ücretsiz online satış mağazası açabilirsiniz. Ürünlerinizi kolayca pazaryerlerinde yayınlayabilirsiniz.

İncele

Ürünlerini online satışa taşı

Tüm ürünlerini online satışa açarak, rekabet gücünü arttırabilir, daha fazla müşteriye ulaşabilirsin.

Düşük komisyon oranları

Online güvenli ödeme ile yaptığınız satışlar için sipariş tutarının %4 + 25 kruş komisyon. Kapıda ödeme, teslim ederken ödeme durumunda %1 komisyon

Daha Fazla Müşteri

İşletmeni online satışa açarak daha falza müşteriye ulaşabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Google, Facebook, Instagram gibi platformlarda dükkanını paylaşabilir reklam verebilirsin.

İşletmene Özel

Küçük büyük tüm işletmelere özel pazaryeri. Market grubu, mahalle esnafı ve restoranlar ürünlerinizi internetten satabilirsiniz. Kendi bölgenizde kargosuz teslimat yapabilirsin.

Pazaryeri aboneliğinde aylık ücret yok

Ürünlerini yükle satışa başla

Ücretsiz e-ticaret satışına başla, müşterilerini arttır.

Fiyat Seçenekleri

E-ticaret Pazaryeri Fiyatları

E-Ticaret Pazaryeri

Sınırsız Ürün Yükleme Online Güvenli Ödeme %4 + 25kr Ödemeyi Kendin Al %1 Yakın Çevrene Teslimat Bakkal Defteri ile Entegre Abonelik Ücreti yok Aylık Ücret Yok Hemen Başla

Pazaryeri Entegrasyon

Ursumo.com Ücretsiz Entegrasyon 5 Pazaryerine Entegrasyonu Kolay Ürün Yükleme Satış Entegrasyonu Stok Entegrasyonu Gelişmiş Raporlar Aylık Ücret 250 TL Geliştiriliyor

Sık Sorulan Sorular

Bakkal defteri e-ticaret entegrasyonu modülü, satış yaptığınız pazaryerleri ile veri alış verişi yapacak, ürün girişlerini kolaylaştıracaktır. Pazaryerleinden ve kendi mağazanızdan yaptığınız satışlarınızı tek programda toplayarak size raporlayacağız. Gelişmiş raporlarımız ile stok yönetimini kolaylaştıracağız.

E-ticaret firmaların kendi ürünlerini satışa sundukları web siteleridir. Pazaryerleri ise birçok firmanın mağaza açarak satış yapabildiği platformlardır. E-ticaret sitelerinin geliştirme maliyetleri ve yeteri kadar müşteriye ulaşamamaları nedeniyle özellikle küçük ve orta boy şirketler tarafından tercih edilmiyor. Bunun yerine komisyon oranları yüksek olmasına rağmen daha fazla müşteri sunan pazaryerlerinden online satış yapılıyor. Market grubundaki işletmeler için pazaryeri bulunmamaktadır, ursumo.com ile müşterilerimize düşük komisyon oranları ile market grubuna da pazaryeri sunuyoruz.

E-ticaret üzerinden yapılan satışların attığı günümüzde, küçük ve orta boyutta işletmelerin de e-ticaret üzerinden satıcı ile buluşmalarını sağlamak amacıyla ursumo.com pazaryeri projesini geliştirdik. Diğer pazaryerlerinden farklı olarak, bulunduğunuz mahalleye veya yakın çevrenize kendiniz teslimat yapabilirsiniz. Kargo ile teslimat ürün maliyetini attırdığı için mağazadan teslim al ve kendin teslim et seçeneği sunuyoruz.