Bakkal Defteri Gelişmiş Paket

Perakende satış yapan işletmelerin büyürken şirketlerini daha iyi yönetmelerine yardımcı yazılım paketi. Hemen ücretsiz indir, yedi gün full sürümü dene.

Hemen Dene

Gelişmiş Paketi Kimler Kullanır?

Küçük büyük perakende satış yapan şirketler için tasarlanmıştır. Birden fazla kasa ile çalışan veya daha gelişmiş özelliklere ihtiyacı olan, süpermarket, mağza, kitapçı, aktar, şarküteri, kırtasiye gibi işletmeler kullanabilirler. Yediden yetmişe herkesin kolayca öğrenip kullanabileceği yüzde yüz yerli yazılım sistemidir.

Gelişmiş Paket Ücreti Ve Destek

Gelişmiş paketi yedi gün üctesiz deneyebilirsiniz, paket bedeli 500 TL. Yazılım güncellemelerini alabilmeniz ve tam destek için yıllık 200 TL bakım bedeli belirledik. Birinci yıl bakım bedeli ücretsizdir. Bakım bedeli ödemeden programı kullanabilirsiniz sadece yazılım güncellemelerini alamazsınız.

Neden Gelişmiş Paket Kullanmalıyım?

Reyon sistemi, kampanyalı satış ve kullanıcı yetkilendirme gibi daha kurumsal özellikler için Gelişmiş paket tercih edilmelidir. Birden fazla çalışanı, kasası olan sistemler için gelişmiş paketi hazırladık. Gelişmiş pakette ayrıca daha detaylı Raporlar bulabilirsiz.

Hangi Donanımlar ile Çalışır?

Windows xp ve sonrası için masaüstü uygulamasıdır. Dokunmatik ekran donanımlar ile ve tüm barkod okuyucular ve yazıcılar ile entegre çalışır. Yazarkasa ve pos cihazı entagrasyonu hazırlıyoruz. Özel el terminali arayüzü veya satıcı ekranı arayüzü özel çözümler olarak sunulmaktadır.

Gelişmiş Paketi Özellikleri

Gelişmiş Paketi özelliklerini modüllere göre gruplanmış şekilde detaylı inceleyebilirsiniz.

Katalog Modülü

İşletmenizde sattığınız ürünleri ve verdiğiniz hizmetleri tanımladığınız modüldür.

Satın Alma Modülü

Katalogda tanımlanmış ürünelerin, satına alma işlemleri ile stoka işlenir

Satış Modülü

Katalogda tanımlanmış ürünler ve hizmetlerin satış işlemleri bu modül ile yapılır.

Stok Modülü

Katalogda tanımlanmış ürünlerin faklı özellikleri(miad, satın alma fiyatı..) için stok kaydı tutulur, sayım işlemleri ile stok takibi yapılır.

Raporlar

Uygulama ana sayfasında kolay anlaşılır basit, grafik raporlardır