Kantin Satış Sistemi

Okul kantinleri temassız kart ödeme seçeneği ile komisyonsuz hızlı satış yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENE!

Daha Kısa Sürede Daha Fazla Satış

Tenefüs arasında daha falza satış yapmak mümkün, barkodlu satış sistemi ve temassız kart ödeme seçeneği.

Daha Hızlı Satış

Yoğun tenefüs aralarında hizmet hızını arttırır, daha fazla öğrenciye hizmet vermenizi sağlar.

Karlılık Artışı

Tüm işlemlerinizi kayıt altına almanız, daha karlı satış stratejilerini geliştirmenize yardımcı olur.

Komisyonsuz Temassız Kart

Öğrencilerinize temassız kart ile ödeme seçeneği sunabilirsiniz, komisyonsuz para yükleyebilir para üstü ile uğraşmadan ödeme alabilirsiniz.

Son teknoloji %100 yerli

Okul Kantini Satış Programı

Ücretsiz indir bir hafta dene, barkod okuyucunu al satışa başla.

Kantininize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Paketler

Temassız kart seçeneği için Gelişmiş Paketi deneyin

Barkodlu Satış Veresiye İşlemler Stok Takip Sayım Satın Alma İşlemleri Kar Ciro Raporları Grafik Raporlar 0 TL ÜCRETSİZ İNDİR

Full Sürümü ücretsizdir

Gelişmiş Paket Özellikleri + Temassız Kart Tanımlama + Para Yükleme + Kart Bakiye Aktarma + Komisyonsuz Satış 750 TL ÜCRETSİZ DENE SATIN AL

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

Barkodu sisteme tanımlanmış ürünlerin, barkod okuyucu kullanılarak satış kaydının tutulmasını sağlayan programlardır.

Üretici firmalar, ürünlerini diğer ürünlerden ayıran tekil 13 haneli barkod numarasını, ürün ambalajına, barkod okuyucu ile okunabilecek çizgiler olarak basarlar.

Barkodlu satış programı işletme envanterindeki ürünlerin barkod numaraları ile birlikte kaydını tutar. Satış, satın alma gibi ürün bilgisi kayıt altına alınan işlemlerde, hangi ürünün işleneceğini zaman kaybetmeden belirleyebilmek için; barkod okuyucu ile ürün üzerindeki barkod etiketi okutulur.

Rfid kart okuyucu ve dilediğiniz kadar rfid kart alarak temassız kart sistemi kurabilirsiniz. Bakkal Defteri Kantin paketinde temassız kart modülü bulunmaktadır, öğrenciye verdiğiniz temassız kartı sisteme tanıtıp para yükledikten sonra öğrenci ödemelerini temassız kart ile yapabilir. Tüm ödeme ve para yükleme geçmişi kaydedilir, son derece güvenlidir.

Kart yüklemesini kantin kasasında yaptığınız için başka bir kuruluşa komisyon ödemezsiniz. Para yükleme ve ödeme bilgileri sisteminize kaydedilir, kartın başka işletmelerde değeri yoktur.

Kart kaybedildiğinde sistemde kayıtlı öğrenci bilgileri ile kart bakiyesi yeni bir karta aktarılabilir. Ayrıca kart unutulduğunda öğreni no veya TC Kimlik no ile ödeme alınabilir.