Yazılımdan Beklenen Özellikler Bakkal Defterinde

Bakkal defteri paketleri aynı güçlü altyapıyı kullanır, çok hızlı çalışan yazılımlarımızla tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin.

ÜCRETSİZ İNDİR!

Kolay Ve Hızlı Kurulum

Uzmanlık gerektirmeyen, her yaştan bilgisayar kullanıcısının indirip kurabileceği windows masaüstü yazılımıdır. Birkaç dakika içinde kurup kullanmaya başlayabilirsiniz

Kurulum Detayları

Çok Hızlı Ve Güvenli

Bakkal defteri olarak, yüzde yüz yerli veritabanı geliştirdik ve tüm yazılımlarımızda kullanıyoruz. Sorunsuz çalışan veritabanımız ayrıca çok hızlı. Hemen hemen tüm yazılımlarda yavaşlık problemi oluşur, bu problemin kaynağı veri tabanlarıdır. Programları kullandıkça kaydettiğimiz veriler artar ve sistemler yavaşlamaya başlar, büyük maliyetler ile özel veritabanı ayarlamaları ihtiyacı doğar.

Bakkal defteri kendi geliştirdiği veritabanı ile her zaman çok hızlı çalışır, veritabanı lisansı ve bakımına para harcamazsınız. Ayrıca verilerinizi kolayca yedekleyebilir ve güvenle saklayabilirsiniz.

Offline Çalışma Özelliği

İnternet bağlantısı olmasa da programınız sorunsuz çalışır. Sadece program güncellemeleri alabilmek için internete bağlanmanız yeterli olacaktır.

Kullanımı Kolay Ve Hızlı Öğrenilebilir

Bakkal Defteri her yaştan bilgisayar kullanıcısının kolayca öğrenebileceği, birçok işlemin otomatikleştirildiği yazılımlar sunar. Ağaç yapısında detaylandırılmış kullanım kılavuzu, youtube videoları ve ekranlardaki yardım düğmeleri öğrenmenizi kolaylaştırır.

İNCELE youtube

İhtiyaca Uygun Yazılım Çözümleri

Müşterilerimizi işkolu ve çalışma şekillerine göre gruplayarak, ihtiyaçlarına uygun özellikleri farklı paket halinde sunuyoruz. İhtiyacınız olmayan özelliklere para harcamayın, zaman kaybetmeyin.

İnternet Satışı

Bakkal Defteri yazılımını kullanan müşterilerimiz tek tık ile ürünlerini internet üzerinden yayınlayabilirler. Programınızdaki bilgiler otomatik olarak internet satışına sunulacaktır, fazladan veri giriş elemanına ihtiyacınız olmaz. İnternet satış abonemiz olmanız yeterlidir.

İleri Teknoloji

Veri tutarlılığının sağlanabilmesi, işlenmiş yararlı bilgilerin müşterilerimize sunulabilmesi, kaliteli hizmet verilmesi kullandığımız yüksek teknoloji sonucudur. Ürünümüzde ileri yazılım teknikleri kullanıyoruz, tüm özelliklerimizi detaylı test ediyoruz. Programlarımızı büyük oranda, test yazılımları ile otomatik test ediyoruz.

Güçlü Teknik Destek

Ürünlerimiz ve işletme modelleri ile ilgili her konuda bilgi danışabilir, 7/24 yaşadığınız problemleri bize iletebilirsiniz.