Restoran Otomasyonu

Hesap açarak ürün satan ve/veya hizmet sunan işletmelerin iş süreçlerini yöneten yazılım çözümüdür.

Hemen Dene
Ücretsiz Restoran Programı

Restoran Otomasyonu Nedir?

Kafe restoran gibi işletmelerde, menü ile sunulan ürünlerin satış verilerinin tutulması, hesap kapatma, menü tanımlama gibi işlemleri yapan yazılım sistemleridir.

Restoran Otomasyonu Amacı

Yemek hazırlayıp müşteriye sunma, berber/kuaför işlemleri gibi hizmetin sunulması emek ve zaman gerektiren işletmelerde, hizmet kalitesini attırmak, oluşabilecek karışıklıkların önüne geçmek ve daha fazla müşteriye hizmet verebilmek için yazılım çözümleri kullanılmaktadır. Yemek Sepeti gibi internet üzerinde sipariş alan sistemler ile otomatik bağlanma işletme yazılımları çok önemlidir. Hizmetin hazırlanma sürecini, iş bölümü yaparak belirli bir sırada gerçekleştirecek iş akışı yazılımları hizmet kalitesini ve hızını arttırarak müşteriyi menun etmektedir. Bakkal defteri olarak sektün ihtiyacı olan küçük büyük ölçekli her türlü yazılımı müşterilerimizi sunmayı amaçlıyoruz.

Restoran Otomasyonu Kullanım Alanları

Restoran, lokanta, kafe, kahvehane, berber, çay ocağı gibi hesap açarak müşterilerine hizmet veren işletmelerde adisyon programları kullanılır. Hangi çalışanın ne kadar iş yaptığı, hangi üründen veya hizmetten ne kadar kazanıldığı gibi bilgiler kaydedilir ve raporlanır. Hesap karışıklıkları önlenmiş olur.

Restoran Programı Ücretsiz İndir

Ödeme ve masa hesap açma ekranı bir tane olan işletmeler adisyon paketini ücretsiz indirip 30 gün full sürüm kullanabilirler. Deneme süresi sonraı kullanmaya devam etmek için ödeme yapmalısınız, ödeme için bizimle iletişime geçiniz.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Farkı

Kolay Detaylı Menü Tanımı
Masa Sipariş İşlemleri
Hesap Bölme
İskonto İşlemleri
Dokunmatik Ekran

200 TL

ÜCRETSİZ DENE

Bir ay ücretsiz deneyebilirsiniz

Gelişmiş Adisyon Paket

Adisyon Paketi Özellikleri
+ Kullanıcı Yetkilendirme
+ Garson Ekranı
+ Mutfak Ekranı
+ Yemek Sepeti Entegrasyon

500 TL

Geliştiriliyor

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz