Restoran Otomasyonu

Hesap açarak ürün satan ve/veya hizmet sunan işletmelerin iş süreçlerini yöneten yazılım çözümüdür.

Hemen Dene

Modern Tasarım Erkanlar

Kullanışlı Restoran POS

Ücretsiz dene, tam entegrasyon paketi için iletişime geçin.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Farkı

Kolay Detaylı Menü Tanımı Masa Sipariş İşlemleri Hesap Bölme İskonto İşlemleri Dokunmatik Ekran 250 TL ÜCRETSİZ DENE SATIN AL

Bir ay ücretsiz deneyebilirsiniz

Gelişmiş Adisyon Paket

Adisyon Paketi Özellikleri + Kullanıcı Yetkilendirme + Garson Ekranı + Mutfak Ekranı + Yemek Sepeti Entegrasyon 1000 TL Geliştiriliyor

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

Kafe restoran gibi işletmelerde, menü ile sunulan ürünlerin satış verilerinin tutulması, hesap kapatma, menü tanımlama gibi işlemleri yapan yazılım sistemleridir.

Yemek hazırlayıp müşteriye sunma, berber/kuaför işlemleri gibi hizmetin sunulması emek ve zaman gerektiren işletmelerde, hizmet kalitesini attırmak, oluşabilecek karışıklıkların önüne geçmek ve daha fazla müşteriye hizmet verebilmek için yazılım çözümleri kullanılmaktadır. Yemek Sepeti gibi internet üzerinde sipariş alan sistemler ile otomatik bağlanma işletme yazılımları çok önemlidir. Hizmetin hazırlanma sürecini, iş bölümü yaparak belirli bir sırada gerçekleştirecek iş akışı yazılımları hizmet kalitesini ve hızını arttırarak müşteriyi menun etmektedir. Bakkal defteri olarak sektün ihtiyacı olan küçük büyük ölçekli her türlü yazılımı müşterilerimizi sunmayı amaçlıyoruz.

Restoran, lokanta, kafe, kahvehane, berber, çay ocağı gibi hesap açarak müşterilerine hizmet veren işletmelerde adisyon programları kullanılır. Hangi çalışanın ne kadar iş yaptığı, hangi üründen veya hizmetten ne kadar kazanıldığı gibi bilgiler kaydedilir ve raporlanır. Hesap karışıklıkları önlenmiş olur.

Ödeme ve masa hesap açma ekranı bir tane olan işletmeler adisyon paketini ücretsiz indirip 30 gün full sürüm kullanabilirler. Deneme süresi sonraı kullanmaya devam etmek için ödeme yapmalısınız, ödeme için bizimle iletişime geçiniz.