Satış Takip Programı

Perakende satış bilgilerinin kaydedilmesi, müşteri ilişkilerinde kullanılması ve raporlanmasını sağlayan programlardır.

Hemen Dene

Barkodlu Satış Sistemini Kur İşlemlerini Hızlandır

Yoğun saatlerde daha fazla müşteriye hizmet verebilir müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz

Daha Hızlı Satış

Yoğun saatlerde hizmet hızını arttırır, daha fazla müşteriye hizmet vermenizi sağlar.

Karlılık Artışı

Tüm işlemlerinizi kayıt altına almanız, daha karlı satış stratejilerini geliştirmenize yardımcı olur.

Grafik Raporlar

Günlük, haftalık, aylık gibi zaman aralıklarında detaylı satış, stok, nakit akış raporları. İşletmenizi analiz eder, yönetmenizi kolaylaştırır.

Modern Tasarım Ekranlar

Ücretsiz Satış Sistemi Kolay Kurulum

Mağazanızı bakkal defteri ile büyütün, satışlarınızı arttırın.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Farkı

Barkodlu Satış Veresiye İşlemler Stok Takip Sayım Satın Alma İşlemleri Kar Ciro Raporları Grafik Raporlar 0 TL ÜCRETSİZ İNDİR

Full Sürümü ücretsizdir

Başlangıç Paketi Özellikleri + Raf Reyon Sitemleri + Kampanyalı Satış + Kullanıcı Yetkilendirme + Gelişmiş Raporları 750 TL ÜCRETSİZ DENE SATIN AL

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

Perakende satış yapan işletmeler için satış işlemi en fazla kaynak harcanan operasyonlarındandır. Satış işlemi sırasında, ürün satış ve müşteri bilgileri kaydedilir. Veresiye takibi, müşteri ilişkileri, stok takibi, kar ciro ve nakit akış raporları satış işlemleri ile ilişkilidir. En fazla müşteri etkileşimi olan ve gelir getiren operasyon olduğu için çok önemlidir.

Market, oto yedek parça, kırtasiye, aktar, doğal ürün pazarı, kasap, şarküteri ve manav gibi perakende veya toptan satış yapan çeşitli iş kolları satış takip programı kullanmalıdır.

Ürün satış ve müşteri ödeme bilgileri ve kampanya kullanım kayıtları satış takip programları tarafından kaydedilir. Bu kayıtların eksiksiz tutulması ve kayıt işlem yükünün azaltılması, stok takibi'nin otomatik yapılması ve raporlanması satış programının amaçlarıdır. Ayrıca ürün satış verileri analiz edilerek rekabet gücünü arttıracak kararlar almamıza yardımcı olan programlardır.

Satış sipariş işlemleri, hızlı barkodlu satış, satış iade işlemleri, müşteri ödeme takibi, veresiye işlemler, müşteri kaydetme, gibi temel satış takip programı işlemleri bakkal defterinde ücretsizdir.