Satış Takip Programı

Perakende satış bilgilerinin kaydedilmesi, müşteri ilişkilerinde kullanılması ve raporlanmasını sağlayan programlardır.

Hemen Dene
Satış Takip Programı

Satış Sürecinin İşletmeler için Önemi

Perakende satış yapan işletmeler için satış işlemi en fazla kaynak harcanan operasyonlarındandır. Satış işlemi sırasında, ürün satış ve müşteri bilgileri kaydedilir. Veresiye takibi, müşteri ilişkileri, stok takibi, kar ciro ve nakit akış raporları satış işlemleri ile ilişkilidir. En fazla müşteri etkileşimi olan ve gelir getiren operasyon olduğu için çok önemlidir.

Satış Takip Programı kullanan işletmeler

Market, oto yedek parça, kırtasiye, aktar, doğal ürün pazarı, kasap, şarküteri ve manav gibi perakende veya toptan satış yapan çeşitli iş kolları satış takip programı kullanmalıdır.

Satış Takip Programı Amaçları

Ürün satış ve müşteri ödeme bilgileri ve kampanya kullanım kayıtları satış takip programları tarafından kaydedilir. Bu kayıtların eksiksiz tutulması ve kayıt işlem yükünün azaltılması, stok takibi'nin otomatik yapılması ve raporlanması satış programının amaçlarıdır. Ayrıca ürün satış verileri analiz edilerek rekabet gücünü arttıracak kararlar almamıza yardımcı olan programlardır.

Satış Programı Ücretsiz

Satış sipariş işlemleri, hızlı barkodlu satış, satış iade işlemleri, müşteri ödeme takibi, veresiye işlemler, müşteri kaydetme, gibi temel satış takip programı işlemleri bakkal defterinde ücretsizdir.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Farkı

Barkodlu Satış
Veresiye İşlemler
Stok Takip
Satın Alma İşlemleri
Kar Ciro Raporları

0 TL

ÜCRETSİZ İNDİR

Full Sürümü ücretsizdir

Başlangıç Paketi Özellikleri
+ Raf Reyon Sitemleri
+ Kampanyalı Satış
+ Kullanıcı Yetkilendirme
+ Gelişmiş Raporları

500 TL

ÜCRETSİZ DENE

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz