Market Programı

Bakkal, market, süpermarket gibi perakende satış yapan işletmelerin iş süreçlerini yöneten yazılımlardır.

ÜCRETSİZ İNDİR!
Market Programı

Market Programı Amaçları

Marketlerin ürünlerini tanımlayabilen, satış/ satın alma verilerini tutan, stok takibini yapan, nakit akışını yöneten, karlılık ve ciro artışı amaçlayan çok yönlü sistemlerdir. Geniş ürün envanterine sahip Market işletmeleri için kar, zarar, stok durumunu kolayca görmek ve rekabet gücünü arttıracak kararlar alabilmek iyi bir market programının görevidir.

Market Barkod Çözümleri

Market yazılımları satış işlemini daha hızlı yapabilmek için, kataloğa tanımlı ürün barkodları ile ürün ambalajındaki barkod eşleştirilir. Binlerce ürün arasından satılan ürünün sisteme girilmesi çok kısa zamanda gerçekleşir. Hangi ürünün işlendiği bilgisi hızlı girilebildiği için sistem gerçek durumu yüksek kesinlikle kaydeder.

Ücretsiz Market Programı

Bakkal defteri küçük esnaf için full ücrestiz yazılım paketi hazırladı. Ürün kataloğu, satış, satın alma ve stok modülleri ile birlikte detaylı grafik raporları içeren market programı. ömür boyu ücretsizdir. Birden fazla kasası olan işletmeler ve/veya kullanıcı doğrulama, kampanya yönetimi, raf reyon sistemleri ile stok yönetimi gibi ileri özellikler için gelişmiş paketi yedi gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Farkı

Barkodlu Satış
Veresiye İşlemler
Stok Takip
Satın Alma İşlemleri
Kar Ciro Raporları

0 TL

ÜCRETSİZ İNDİR

Full Sürümü ücretsizdir

Başlangıç Paketi Özellikleri
+ Raf Reyon Sitemleri
+ Kampanyalı Satış
+ Kullanıcı Yetkilendirme
+ Gelişmiş Raporları

500 TL

ÜCRETSİZ DENE

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz