Barkodlu Satış programı

Barkodlu ürünler satan işletmelerin satış süreçlerini hızlandıran, işlemleri kolayca kayda alan ve daha fazla müşteriye hizmet vermelerini sağlayan yazılımlardır.

ÜCRETSİZ İNDİR!
Barkodlu Satış Programı

Barkodlu satış programı nedir?

Barkodu sisteme tanımlanmış ürünlerin, barkod okuyucu kullanılarak satış kaydının tutulmasını sağlayan programlardır.

Üretici firmalar, ürünlerini diğer ürünlerden ayıran tekil 13 haneli barkod numarasını, ürün ambalajına, barkod okuyucu ile okunabilecek çizgiler olarak basarlar.

Barkodlu satış programı işletme envanterindeki ürünlerin barkod numaraları ile birlikte kaydını tutar. Satış, satın alma gibi ürün bilgisi kayıt altına alınan işlemlerde, hangi ürünün işleneceğini zaman kaybetmeden belirleyebilmek için; barkod okuyucu ile ürün üzerindeki barkod etiketi okutulur.

Barkodlu satış programı kullanılan işletmeler

Perakende satış yapan, barkodlu ürün satan ve/veya barkod çıktısı veren tartı kullanan işletmeler barkodlu satış programı kullanır. Market, aktar, manav, kasap, doğal ürün pazarı, şarküteri, bakkal, kırtasiye, büfe gibi ürün envanteri geniş olan işletmelere önerilir.

Barkod programı faydaları

Yoğun saatlerde satış işlemini hızlandırmak için barkod sistemi'ne sahip olmak çok yararlı olacaktır. Binlerce ürün arasından satılan ürünü seçmek yerine barkod okuyucu ile satışlar kolayca işlenir. İşletmelerin, satış kayıtlarını eksiksiz tutmaları, stok bilgilerinin doğruluğunu sağlaması açısından çok önemlidir. Barkod programı işlemlerin eksiksiz sisteme kaydedilmesini sağlayan, işletmenin durumunun anlık tam doğruluk ile raporlayan ve rekabet gücünü arttıran kararlar almaya yardımcı yazılımlardır.

Ücretsiz barkodlu satış programı

Bakkal defteri perakende satış yapan tek kasalı küçük esnaf için ücrestiz yazılım paketi sunuyor. Ürün kataloğu, satış, satın alma ve stok modülleri ile birlikte detaylı grafik raporları içeren full sürümü ömür boyu ücretsizdir. Birden fazla kasası olan işletmeler ve daha gelişmiş özellikler için gelişmiş paketi yedi gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Farkı

Barkodlu Satış
Veresiye İşlemler
Stok Takip
Satın Alma İşlemleri
Kar Ciro Raporları

0 TL

ÜCRETSİZ İNDİR

Full Sürümü ücretsizdir

Başlangıç Paketi Özellikleri
+ Raf Reyon Sitemleri
+ Kampanyalı Satış
+ Kullanıcı Yetkilendirme
+ Gelişmiş Raporları

500 TL

ÜCRETSİZ DENE

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz