Barkodlu Satış programı

Satış işlemlerinizi hızlandırır, tüm işlemlerinizi kayda alırken daha fazla müşyeriye hizmet verebilirsiniz.

ÜCRETSİZ İNDİR!

Barkodlu Satış Sistemini Kur İşlemlerini Hızlandır

Yoğun saatlerde daha fazla müşteriye hizmet verebilir müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz

Daha Hızlı Satış

Yoğun saatlerde hizmet hızını arttırır, daha fazla müşteriye hizmet vermenizi sağlar.

Karlılık Artışı

Tüm işlemlerinizi kayıt altına almanız, daha karlı satış stratejilerini geliştirmenize yardımcı olur.

Grafik Raporlar

Günlük, haftalık, aylık gibi zaman aralıklarında detaylı satış, stok, nakit akış raporları. İşletmenizi analiz eder, yönetmenizi kolaylaştırır.

Son teknoloji %100 yerli

Full Ücretsiz Barkodlu Satış Programı

Ücretsiz indir, barkod okuyucunu al satışa başla.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Paketler

Barkodlu Satış Veresiye İşlemler Stok Takip Sayım Satın Alma İşlemleri Kar Ciro Raporları Grafik Raporlar 0 TL ÜCRETSİZ İNDİR

Full Sürümü ücretsizdir

Başlangıç Paketi Özellikleri + Raf Reyon Sitemleri + Kampanyalı Satış + Kullanıcı Yetkilendirme + Gelişmiş Raporları 750 TL ÜCRETSİZ DENE SATIN AL

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

Barkodu sisteme tanımlanmış ürünlerin, barkod okuyucu kullanılarak satış kaydının tutulmasını sağlayan programlardır.

Üretici firmalar, ürünlerini diğer ürünlerden ayıran tekil 13 haneli barkod numarasını, ürün ambalajına, barkod okuyucu ile okunabilecek çizgiler olarak basarlar.

Barkodlu satış programı işletme envanterindeki ürünlerin barkod numaraları ile birlikte kaydını tutar. Satış, satın alma gibi ürün bilgisi kayıt altına alınan işlemlerde, hangi ürünün işleneceğini zaman kaybetmeden belirleyebilmek için; barkod okuyucu ile ürün üzerindeki barkod etiketi okutulur.

Perakende satış yapan, barkodlu ürün satan ve/veya barkod çıktısı veren tartı kullanan işletmeler barkodlu satış programı kullanır. Market, aktar, manav, kasap, doğal ürün pazarı, şarküteri, bakkal, kırtasiye, büfe gibi ürün envanteri geniş olan işletmelere önerilir.

Yoğun saatlerde satış işlemini hızlandırmak için barkod sistemi'ne sahip olmak çok yararlı olacaktır. Binlerce ürün arasından satılan ürünü seçmek yerine barkod okuyucu ile satışlar kolayca işlenir. İşletmelerin, satış kayıtlarını eksiksiz tutmaları, stok bilgilerinin doğruluğunu sağlaması açısından çok önemlidir. Barkod programı işlemlerin eksiksiz sisteme kaydedilmesini sağlayan, işletmenin durumunun anlık tam doğruluk ile raporlayan ve rekabet gücünü arttıran kararlar almaya yardımcı yazılımlardır.

Bakkal defteri perakende satış yapan tek kasalı küçük esnaf için ücrestiz yazılım paketi sunuyor. Ürün kataloğu, satış, satın alma ve stok modülleri ile birlikte detaylı grafik raporları içeren full sürümü ömür boyu ücretsizdir. Birden fazla kasası olan işletmeler ve daha gelişmiş özellikler için gelişmiş paketi yedi gün ücretsiz deneyebilirsiniz.