Market Programı

Bakkal, market, süpermarket gibi perakende satış yapan işletmelerin iş süreçlerini yöneten yazılımlardır.

ÜCRETSİZ İNDİR!

Barkodlu Satış Sistemini Kur İşlemlerini Hızlandır

Yoğun saatlerde daha fazla müşteriye hizmet verebilir müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz

Daha Hızlı Satış

Yoğun saatlerde hizmet hızını arttırır, daha fazla müşteriye hizmet vermenizi sağlar.

Karlılık Artışı

Tüm işlemlerinizi kayıt altına almanız, daha karlı satış stratejilerini geliştirmenize yardımcı olur.

Grafik Raporlar

Günlük, haftalık, aylık gibi zaman aralıklarında detaylı satış, stok, nakit akış raporları. İşletmenizi analiz eder, yönetmenizi kolaylaştırır.

Kolay kullanışlı ekranlar

Full Ücretsiz Market Programı

20000 kayıtlı ürün, ücretsiz indir hemen kullanmaya başla.

İşletmenize uygun yazılım paketi

Bakkal Defteri Farkı

Barkodlu Satış Veresiye İşlemler Stok Takip Sayım Satın Alma İşlemleri Kar Ciro Raporları Grafik Raporlar 0 TL ÜCRETSİZ İNDİR

Full Sürümü ücretsizdir

Başlangıç Paketi Özellikleri + Raf Reyon Sitemleri + Kampanyalı Satış + Kullanıcı Yetkilendirme + Gelişmiş Raporları 750 TL ÜCRETSİZ DENE SATIN AL

Bir hafta ücretsiz deneyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

Marketlerin ürünlerini tanımlayabilen, satış/ satın alma verilerini tutan, stok takibini yapan, nakit akışını yöneten, karlılık ve ciro artışı amaçlayan çok yönlü sistemlerdir. Geniş ürün envanterine sahip Market işletmeleri için kar, zarar, stok durumunu kolayca görmek ve rekabet gücünü arttıracak kararlar alabilmek iyi bir market programının görevidir.

Market yazılımları satış işlemini daha hızlı yapabilmek için, kataloğa tanımlı ürün barkodları ile ürün ambalajındaki barkod eşleştirilir. Binlerce ürün arasından satılan ürünün sisteme girilmesi çok kısa zamanda gerçekleşir. Hangi ürünün işlendiği bilgisi hızlı girilebildiği için sistem gerçek durumu yüksek kesinlikle kaydeder.

Bakkal defteri küçük esnaf için full ücrestiz yazılım paketi hazırladı. Ürün kataloğu, satış, satın alma ve stok modülleri ile birlikte detaylı grafik raporları içeren market programı. ömür boyu ücretsizdir. Birden fazla kasası olan işletmeler ve/veya kullanıcı doğrulama, kampanya yönetimi, raf reyon sistemleri ile stok yönetimi gibi ileri özellikler için gelişmiş paketi yedi gün ücretsiz deneyebilirsiniz.